נקרע הקונדום? יש פוסטינור

מידע שימושי

נקרע הקונדום? יש פוסטינור

כבר שנים רבות שהקונדום הוא אמצעי מניעה נפוץ במיוחד, הוא יעיל ובטוח. בשונה מאמצעי מניעה כמו גלולות הוא אינו דורש מרשם רופא, וניתן לרכישה בבתי מרקחת, ברשתות פארם ובמגוון מקומות נוספים. הוא נגיש ביותר וכבר מזמן שאינו מעורר מבוכה בשעת הרכישה.

גברים, ופעמים רבות גם נשים, דואגים שתהיה ברשותם חבילת קונדומים לשעת הצורך, אך למרבה הצער לעתים מתרחשות טעויות. לפעמים, למרות שנעשה שימוש בקונדום, קיים חשש לתקלה או תפקוד לא תקין. אם נקרע הקונדום בשעת קיום יחסי המין, החליק, הולבש מאוחר מדי או הוסר מוקדם מדי, במקרים אלה יש פתרון – פוסטינור.

אז מה עושים אם נקרע הקונדום ואם עולה חשש לתקלה כזו או אחרת?

קונדום נקרע זו סיטואציה שיכולה להיות מלחיצה במיוחד, ואם בעבר לא היה טיפול מוסדר ומוכר למקרים מסוג זה, הרי שכיום קיים פתרון פשוט ויעיל: גלולת פוסטינור.

גלולת פוסטינור נועדה בדיוק למקרים בהם הביטחון ביעילות אמצעי המניעה בו נעשה שימוש אינו מוחלט, אם קרתה תקרית (למשל כאשר הקונדום נקרע) ואת אינך משוכנעת ובטוחה באפקטיביות ההגנה, רכישה ונטילה של פוסטינור עד 72 שעות לאחר המגע המיני מהווה אופציה מצוינת להסרת הדאגות.

גלולת פוסטינור נמצאה בטוחה לשימוש לאחר שעברה מחקרים קליניים במספר מדינות בעולם. יש צורך בנטילת גלולה אחת בלבד, ללא צורך במרשם רופא.

גלולת פוסטינור מכילה הורמון סינתטי פרוגסטוגני (כזה הנמצא בגלולות למניעת הריון) ומשמשת כאמצעי חירום יעיל במיוחד. חשוב לדעת שהנטילה עלולה להיות מלווה בתופעות לוואי, אך הן עוברות בדרך כלל תוך זמן קצר ולעתים גם אינן מופיעות כלל, כך שאת יכולה לפעול ולהמשיך בעיסוקייך ללא הפרעה.

אם את זקוקה למידע נוסף, אם יש לך שאלה, אם את מעוניינת בתשובה מסודרת וקבלת ייעוץ אישי, את מוזמנת לפנות אלינו, בכל מועד ובכל שעה, להציג את שאלתך, להשאיר פרטי התקשרות ולקבל אינפורמציה שתסייע לך. המומחים של פוסטינור פה למענכן (ולמענכם) ונשמח לעזור ככל יכולתנו.